Projekt domu parterowego

projektowanie domu parterowego

Szukając projektu domu, na ogół kierujemy się tym, co dla każdego z nas najważniejsze. Jedni potrzebują domu z piętrem, inni zaś wolą dom parterowy. Ponadto nie wszyscy szukają projektu domu o takiej samej powierzchni. To dlatego architekci trudzą się nad różnorodnością, aby właśnie w ten sposób zapewnić swoim klientom projekt w stu procentach dopasowany do ich potrzeb. Jeden z projektów, który jest wart uwagi.

Przestronny, a w dodatku parterowy dom nie tylko o prostej, ale również zwartej bryle, to propozycja dla tych, którzy cenią sobie wygodę i estetykę. Budynek ma atrakcyjny kształt, estetycznie rozmieszczone okna i drzwi. Zaletą tego projektu jest połączenie domu z garażem. Budynek chroni czterospadowy dach, który łączy się z dwoma podcieniami – od strony wejścia oraz tarasu. Wnętrze domu cechuje prostota połączona z nowoczesnym i funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń. Drzwi i okna zostały usytuowane w taki sposób, aby każdy, kto zdecyduje się na ten projekt, mógł swój dom urządzić według własnych oczekiwań, zyskując dzięki temu większą przestrzeń lub zabudowując wnętrza do granic możliwości. Podstawowym atutem tego projektu jest brak skomplikowanych detali architektonicznych, dzięki czemu projekt ten może spodobać się wielu osobom o różnych oczekiwaniach i potrzebach. C107 kształtny od biura projektowego Biryło Architekci wciąż jest projektem budzącym zainteresowanie. Niejeden inwestor już zdecydował się na jego realizację i zapewne jeszcze niejeden zdecyduje się na ten wybór. Trudno się temu dziwić, skoro dom powstający w jego oparciu jest tak praktyczny i ładny zarazem.

Dobrze dobrany projekt domu to połowa sukcesu. Później pozostaje już tylko solidnie wykonać resztę, właśnie na podstawie tak profesjonalnie wykonanego planu. Dany projekt jest dowodem na to, że nawet dom parterowy może być duży i wygodny dla kilkuosobowej rodziny. Realizacja go nie jest zbyt kosztowna, dlatego powinien spodobać się również osobom, które marzą o własnym domu, ale nie dysponują zbyt dużym kapitałem.